Torba plecak medyczny

Plecak medyczny przygotowany jest dla służb ratowniczych i zespołów ratownictwa medycznego.

Posiada komorę główną, w której znajduje się:

  • 5 kieszeni wykonanej z siatki, każda z nich zapinana na suwak

  • liczne uchwyty wykonane z taśmy gumowej

Z przodu plecaka:

  • 2 kieszenie z miejscem na materiały opatrunkowe zapinane na suwak

Plecak Rescue BackBag przygotowany jest do przenoszenia w ręce i na plecach. Szelki opiankowane i wyłożone tkaniną dystansową.

Użyte materiały: nici rdzeniowe, materiał typu CODURA, która gwarantuje odporność na przetarcia i rozerwania.

OZNACZENIA: taśmy odblaskowe zielone wysokiej jakości

UWAGA: Plecak sprzedawany jest bez wyposażenia. Istnieje możliwość wyposażenie plecaka w materiały medyczne za dodatkową opłatą. Zapraszamy do kontaktu.

Plecaki medyczne i ich najczęstsze zastosowania

Plecaki medyczne wykorzystywane są najczęściej przez personel karetek pogotowia ratunkowego, jednak nierzadko stosują je także pielęgniarki oraz lekarze. Mobilność i ergonomiczna budowa elementów istotnie ułatwiają użytkownikom transport, a także zapewniają szybki dostęp do wszystkich najważniejszych medykamentów.

Ponadto plecak medyczny stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych. Można korzystać z niego zarówno w formie poręcznej, domowej apteczki pierwszej pomocy, jak i przechowywać na stałe w samochodzie lub zabierać ze sobą w podróże. Zaopatrzenie się w to pomocne narzędzie rekomendujemy szczególnie fanom wspinaczek górskich, sportów ekstremalnych oraz pieszych wędrówek po miejscach oddalonych od cywilizacji.

Plecak medyczny RBP3 – najważniejsze zalety

Do kluczowych właściwości naszego plecaka medycznego należy duża pojemność oraz poręczność, uzyskiwane dzięki jego relatywnie niewielkiej wadze. Wnętrze plecaka również zostało zaprojektowane w bardzo wygodny dla użytkowników sposób, ułatwiając im optymalną organizację materiałów medycznych. Dodatkowo produkt dysponuje opiankowanymi szelkami oraz tyłem, które zostały wykończone tkaniną oddychającą, co przekłada się na zwiększony komfort noszenia.

Z pozostałych zalet plecaka medycznego RBP3 wymienić należy ponadto:

  • wzmocnioną wytrzymałość na przetarcia, rozerwania oraz obecność wilgoci,
  • możliwość transportowania zarówno na plecach, jak i w ręce,
  • uwzględnioną w konstrukcji regulację wysokości szelek,
  • oznakowanie w postaci gwiazdy życia z białą laską Eskulapa po środku, zapewniające łatwą identyfikację pracownika medycznego przez osoby postronne,
  • dwa poprzeczne odblaski na przodzie plecaka medycznego, gwarantujące polepszoną widoczność ratownika w obrębie przestrzeni o ograniczonym dostępie światła.

W przypadku zainteresowania przedstawioną ofertą, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym personelem lub pozostawienia wiadomości za pośrednictwem dostępnego poniżej formularza zamówieniowego.

Źródło: https://www.sklepratownik24.pl/torby-medyczne/plecak-medyczny-rbp-3-amilado.html

Related Posts